Městské lázně po sezóněMariánské sousoší na náměstí MíruOltář v kostele sv. MartinaSedlec

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


24.07.2017 / Starosta
Otázka: Vážený pane starosto,

posílám Vám fotky z Vojtěchova po bouřce. Takhle to vypadá už leta, letos ještě hůř (kácí se). Neuvažujete o úpravě Pivovarské rokle stejně jako jste nechal opravit Boudeckou? Rybník Stříbrník je pořád mělčí. Pamatuji ještě, když jsem v něm při koupání nestačila. Myslím, že není správné, aby se z rybníku stala bažina. Nemohla by se obec podílet na odbahnění?

S pozdravem

Jana Novotná, Vojtěchov 2

P.S.: Včera jsem se byla po dešti podívat u rybníka a kolem mě v zatáčce projelo auto. Ohodilo mě od hlavy k patě, kompletně promočená a od bahna! 


Novotná

Odpověď:

Dobrý den,

zachytávání vody v takto strmých krátkých roklích je velmi obtížné, ale nějaké opatření provedeme. Celkovou rekonstrukci této lesní cesty neplánujeme, má malý hospodářský i turistický význam.

Odbahnění rybníka by jistě bylo žádoucí, neprovádělo se zde desítky let, jestli vůbec někdy. Příspěvek na odbahnění město neposkytuje (většina sedimentu jistě nepochází z naší rokle), ale můžeme Vám pomoci zprostředkovat státní dotaci.

Martin Mach

starosta 

Reakce: 1 reakce

24.07.2017 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den.
Nebudete do budoucna uvažovat o vybudování bosé stezky?  


Monika

Odpověď:

Dobrý den,

před Vaším dotazem jsem nikdy o něčem podobném neslyšel. Nyní jsem se dovzdělal a myslím, že bude zapotřebí, abychom si to někde osobně vyzkoušeli a mohli poté usoudit, zda taková atrakce má u nás smysl. Jinak příznivce bosé chůze potkávám v našich lesích poměrně často a vypadají spokojeně. Možná ale jde o jinou cílovou skupinu.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: 2 reakce

24.07.2017 / Starosta
Otázka: Dobrý den,chtěla bych se zeptat ohledně plánovaného budování kanalizace v Sedlci v tomto roce -kdy začnou výkopové  a další práce?Přece jen ,je už konec července a stále se nic neděje.
Děkuji za odpověď
Zdeňka Vyhlasová
 


Zdeňka Vyhlasová

Odpověď:

Dobrý den,

věřím, že již velmi brzy. Ve středu máme první schůzku se stavební firmou, poté budeme vědět víc a budeme vlastníky nemovitostí v Sedlci informovat. Sledujte Aktuality tohoto webu.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

13.06.2017 / Starosta
Otázka: nechtel bychte poslat par fotek vasich oslav ce msene 

vasek

Odpověď:

Dobrý den,

děkuji, máme jich dost od spřáteleného fotografa, ale určitě bychom přivítali videa, která návštěvníci oslav pořídili.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

11.06.2017 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
je počítáno s nabíjecí stanicí pro elektromobilní návštěvníky? Nebo alespoň s obyčejnou zásuvkou.
Předem děkuji za odpověď 


Michal Hruška

Odpověď:

Dobrý den,

děkuji za inspiraci. Dosud jsme to neřešili, ale budeme, zapracujeme veřejný rozvaděč do připravovaných projektů. Zatím můžeme nabídnout dobití v pracovní době úřadu na radničním dvoře - 4 kolíková zásuvka 32 A, nebo 16 A, nebo obyčejná zásuvka. Po předchozí domluvě lze i mimo pracovní dobu.

Dobíjení umožníme i na městském koupališti v jeho provozní době (5 kolíková 16 A i obyčejná zásuvka).

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

25.05.2017 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, na vaše oslavy příští týden má prý jet parní vlak. Marně ale hledám nějaký jízdní řád. Můžete zveřejnit odkaz? 

Paloušová

Odpověď:

Dobrý den,

parní vlak zatím není potvrzen. Rozhodne se o něm tento týden. Pokud bude rozhodnutí kladné, ihned zveřejníme jízdní řád.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

22.05.2017 / Starosta
Otázka: Dobrý den, víte něco o opravě druhé poloviny tratě Mělník-Mšeno-Mladá Boleslav? Podle médií se lidé z ANO začali snažit, aby se už nemusely udržovat slabě využívané lokálky. Aktuálně je jejich cílem především nemuset opravit trať na Moldavu a potom trať ve Středohoří, ale určitě by to nakonec postihlo i Mšeno. Opravu druhé půlky tratě by to chtělo urychlit, co to půjde, než se jim tu změnu zákona povede prosadit. Jinak se bojím, že ze Mšenky zůstane nakonec jen ta první opravená půlka. Více zde: www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/2124837-moldavskou-trat-musi-stat-opravit-ministr-chce-povinnost-zmirnit 

Marek

Odpověď:

Dobrý den,

na této půlce trati probíhají menší havarijní opravy. Zásadnější rekonstrukce je ve střednědobém výhledu. V letošním roce by část Mělník-Mšeno měla být zahrnuta do integrace PID-SID a význam celé trati tak ještě stoupne a věřím, že se zvýší i počet spojů. Tím se zvýší i šance na celkovou rekonstrukci druhé poloviny, o niž trvale usilujeme.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

21.05.2017 / Starosta
Otázka: Dobrý den ,jen bych se chtěla poptat jestli pořádáte nějaké Jarmarky nebo podobné akce.Měla bych zájem jako prodejce,stánek mám svůj 2x2 metry.živnostenské povolení mám ,šiji dekorační polštářky,dětské a dámské,pánské zástěry,chňapky ,látkové tašky a jiné věcičky.ráda přijmu pozvání .Předem děkuji za odpověď. Alena Huňková Mělnická Vrutice 13 Velký Borek 27731 a tel. 733516567 

Alena Huňková

Odpověď:

Dobrý den,

děkujeme za informaci, občas něco pořádáme. Informaci předám naší paní knihovnici, spojí se s Vámi.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

12.05.2017 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
dívala jsem se na závěrečný účet města za rok 2016. Pokud jsem správně pochopila hospodářskou činnost města, tak koupaliště bylo  255 000,- Kč ve ztrátě. Bude s tím město něco v letošním roce dělat? Děkuji za odpověď. 


Jitka Dlouhá

Odpověď:

Dobrý den,

cca 100 tis. Kč z této ztráty šlo na vrub prováděných oprav. V tomto roce rada města schválila zvýšení vstupného, uvidíme po sezóně, jaký vliv to bude mít na hospodářský výsledek.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

02.04.2017 / Starosta
Otázka: Dobry den. Je hezke že máme za xy milionu opravene námestí, je hezké že kvůli odborným komisím a návštšvníkům se opravila Boleslavská ulice, ale proč proboha za 2 roky, když na to opakovaně p. starostu upozorňuji, není město schopné (nebo ochotné když žádný turista či odborná komise to neocení) dodělat hřiště u školy? Konkrétně dopad pod skluzakou kde po každém dešti j bahnitá kaluž, okolí houpacích prvku,... Není nutné přeci čekat na nejakou dotaci, Mšeno je bohaté město a do našich děti by si investici 10 tisíc mohlo dovolit. Pokud by však chtělo. S přáním hezkého dne Miroslav Hrdlička 

Miroslav Hrdlička

Odpověď:

Vážený pane Hrdličko,

drobné vady na hřišti odstraníme. Že to ještě není hotovo, je skutečně chyba našeho úřadu, nevěděl jsem o tom.

S pozdravem

M.Mach

starosta 

Reakce: 260 reakcí


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49