RájOlešnoSkalní útvar Žába, pod romanovskou hájovnouPoklička z úpatí

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2019 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


31.07.2019 / Městský úřad
Otázka: Vážení představitelé města Mšena. Chtěla bych Vás požádat o projednání použití igelitových pytlů v odpadkových koších ve Mšeně a okolí. Jde mi o dodržování hygienických zásad a bezpečnosti práce zaměstnanců města kteří musí tyto vysypávat. Z téhož důvodu bych chtěla vědět, proč je nutné přehrabovat kontejnery s plasty. Osobně si myslím že firma zabývající se reciklací plastů má svoji třídičku buď automatickou či manuální. Děkuji Stedilová 

Otomar Stedile

Odpověď: Vážená paní Stedilová,
vím, že nyní neuspokojím svojí odpovědí Vás, ale ani občany, kteří si následující řádky přečtou a čekají, jak bude tajemník reagovat na vlastně pracovní dotaz zaměstnance města směřující svému zaměstnavateli. Dovoluji si proto tímto veřejným způsobem Vás informovat, že Vaše dva problémy se pokusíme vyřešit při společné pracovní poradě, kterou iniciuji hned zítra, tj. v pátek 2.8.2019 v 7:05 hod. na Vašem pracovišti.

S pozdravem
Zdeněk Koudelka

PS: Představitelům města budu Váš dotaz tlumočit, dovolil jsem si nyní reagovat z pozice zaměstnavatele.
tajemník 

Reakce: žádná reakce

25.06.2019 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
chtěl bych se zeptat komu patří škarpa od stadionu k značce Mšeno směrem ke stránce. Město seká trávu ke vjezdu na stadion a cestáři z druhé strany jenom ke značce Mšeno. Tato část zůstává neposekaná a při výjezdu ze stadionu je směrem ke Stránce nepřehledná. V současné době kdy začíná turistická sezóna je zde značný pohyb aut, motorek a cyklistů.
Děkuji za odpověď. 


Nechyba Luboš

Odpověď:

Dobrý den,
"škarpa" sice patří Středočeskému kraji, ale vzhledem k tomu, že je již za značkou Mšeno, posekají ji v brzké době naše technické služby.

S pozdravem
Zdeněk Koudelka

tajemník 

Reakce: žádná reakce

24.06.2019 / Starosta
Otázka: Dobrý den,nevíme na koho se máme obrátit s dotazem na Zahradnickou školu v letech 1976-1978.Prosíme o rychle vyřízení z důvodu žádosti na důchd,děkujeme. 

Jan Zidka

Odpověď: Dobrý den,
klikněte na OU Kanina , zde najdete všechny kontakty.

S pozdravem
Zdeněk Koudelka
tajemník 

Reakce: žádná reakce

23.06.2019 / Starosta
Otázka: Dobry den. Uvazujete po zkusenostech z nekterych ulic mesta Msena z prednosti zprava o tom, ze tento nesmysl, kdy pres hlavni ulici ke koupalisti kazdych 50 metru prizastavujete a zase se rozjidzite (je to jiste ekologicke) prenesete na uzemi celeho mesta Mšena nebo to opet vratite tak jak to logicky patri? Pokud to zustane takto, navrhuji v celem meste zrustit znacky, jiste by to prispelo k vetsi bezpecnosti, neb by vsichni pro jistotu ze strachu z chaosu ani nevyjizdeli. Dekuji Hrdlicka 

Miroslav Hrdlicka

16.06.2019 / Městský úřad
Otázka: Dobry den. Můžete prosím opravit herní prvky na hřišti v Debři? Po zimě jsou v dezolatním stavu. Hrazdy jsou rozpadlé a schody u druhého vchodu se drolí a dnes syn spadl z houpačky. Na první pohled nebylo vidět že jeden středový sloupek je v zemi uhnilý. Má 14 kg a vyvrátila se s ním.
Děkuji Monika Kolářová 


Monika Kolářová

Odpověď: Dobrý den,
dnes (17.06.2019) v 8:30 hod. jsem na hřiště vyslal naše technické služby, aby byla zajištěna základní bezpečnost. Vadné prvky budou opraveny nebo vyměněny.

S pozdravem
Zdeněk Koudelka
tajemník 

Reakce: 1 reakce

14.06.2019 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
neuvažuje město o zajištění kontejneru určenému na hřbitovní odpad? Např. fotopast nebo kontejner se střechou opatřený skluzavkou od hřbitova, aby tam nešlo zezdola nic házet. Včera jsem tam byla a divila jsem se, co všechno jde "ze hřbitova" vyhodit (pneumatiky, Tv anténa a další "poklady").
Děkuji za odpověď.
Jitka Dlouhá 


Jitka Dlouhá

Odpověď:

Dobrý den,

víme o tomto stavu, ale o změně neuvažujeme, neboť pak by nejspíš tento nepatřičný odpad skončil vedle kontejneru či někde úplně jinde. Stejné je to se stanovišti a nádobami na tříděný odpad, také tam mnozí odkládají leccos.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

05.06.2019 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, muzu poprosit kontakt na pracovníka, který má na starosti stavební záležitosti?  Potřebuji zařídit potvrzení o existenci staveb. Moc děkuji a zdravim. KH 

Kristyna Hochmanova

Odpověď: Dobrý den,
volejte 315693121 a chtějte přepojit na stavební úřad.

S pozdravem
Zdeněk Koudelka
tajemník 

Reakce: žádná reakce

31.05.2019 / Starosta
Otázka: Dobrý den, chci se zeptat jestli se bude letos konat tradiční první koupání.. a pokud ne, tak jaký je důvod. Díky za odpověď.  

Renáta Šimíčková

Odpověď: Dobrý den,
omlouváme se Vám i občanům, ale z technických důvodů nelze koupací sezonu na koupališti ve Mšeně zahájit 1.6.2019. Na koupališti se provádí nátěr a spárování bazénu, aby do vody nepronikaly plísně a houby. Tyto práce si vyžadují příznivé klimatické podmínky a díky dešťům a vlhku nebylo možné nátěry a spárování dokončit dříve.
O otevření koupaliště Vás budeme včas informovat. Předpokládaný termín otevření je cca za 14 dní.
Zítra se na koupališti můžete zúčastnit běhu Běhu naděje s programem (viz zde Běh naděje ).

S pozdravem

Zdeněk Koudelka
tajemník 

Reakce: žádná reakce

30.05.2019 / Městský úřad
Otázka: Good Morning, I am wondering if you have a family living in Mseno with the name of S. Uhříkova. I would like to make contact as I believe we are family. Kind regards from Australia 

Ella de Jong

Odpověď:

Good morning,

there is not any person with this name in our town.

Best regards

Martin Mach

mayor 

Reakce: žádná reakce

28.05.2019 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den
Ptám se budu mít možnost jako občan města zdarma pakovne u poklicek,zda se my úplná nehoraznost vybírat poplatek za rádoby parkoviště 


Jiří Chmelík

Odpověď:

Dobrý den,

s provozem parkoviště souvisí i náklady, jako je například pravidelné vyvážení odpadků, dosypávání štěrku a pronájem toalety. Proto jsme tam instalovali automat, aby se náklady pokryly a výnosy dále umožnili místo rozvíjet. Plánujeme tam např. pořídit posezení se stolem (až na to automat vydělá). Pravidla platí pro všechny stejná, tedy i pro občany města.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45