Radnice v ziměVojtěchovSedlecOlešno

Svoz objemného odpadu
[10.05.2013]

na sobotu dne 25.05.2013 je opět zajištěn jarní svoz objemného odpadu. V době od 8.00 do 15.00 hodin budou přistaveny dva kontejnery, a to proti restauraci Obecník a na Podolci u Černíku.
Prosíme, neodkládejte odpad na stanovištích, pokud tam nebudou kontejnery. Odložit objemný odpad zdarma do kontejneru může občan, který předloží doklad o zaplacení poplatku za svoz TKO.

Do objemného odpadu patří např. nábytek, matrace, apod., nepatří sem pneumatiky, elektrospotřebiče, biodpad, komunální odpad apod. Upozorňujeme, že jiné druhy odpadu nemohou naši pracovníci přijmout.

Službu u kontejnerů budou mít naši pracovníci, kteří budou kontrolovat doklady a přijímat odkládaný odpad.
Ten, kdo nemá zaplacený poplatek za svoz TKO a chtěl by svůj objemný odpad zlikvidovat, musí tento odpad odvézt na skládku v době, kdy mají otevřeno a tam zaplatit.