Městské lázně po sezóněBezděz (foto: Zd. Bergl)Náměstí Míru v nociVítejte ve Mšeně

Výdej kompostérů
[17.04.2013]

Město Mšeno získalo možnost použití 200 kusů kompostérů - jsou zapůjčeny Středočeským krajem zdarma na dobu 5let (poté přejdou do majetku města a město pravděpodobně kompostéry daruje domácnostem).

O zapůjčení se mohou hlásit na podatelně MěÚ (telefonicky, osobně, mailem) občané vlastnící či užívající nemovitosti ve městě (včetně městských částí). Nabídky platí i pro právnické osoby a živnosti.

Kompostéry se vydávají z garáží za radnicí, vždy po domluvě s pracovníky města v pracovní době úřadu.

Podrobné informace jsou zveřejněny v Mšenských novinách v březnovém čísle v článku p. starosty "Kompostéry na každou zahradu" a samozřejmě je podáme i na MěÚ.