Sousoší Immaculaty na nám. MíruPamětní deska dr.J.Píče na radniciMasarykova škola ve MšeněPoklička z úpatí

Ocenění těchto stránek
[06.09.2004]

Našim webovým stránkám se dostalo prvního oficiálního ocenění. Citujeme:

"Dobry den, v soutezi Objev roku, kterou uz casopis Verejna sprava porada patym rokem, ziskaly stranky Vaseho uradu oceneni Tip roku. Prislusi Vam pravo vyvesit si na web ikonku. Z vybranych Tipu roku bude odbornou porotou vybiran Objev roku, a to ve ctyrech kategoriich (Obce, Obce s prenesenou pusobnosti, Obce s rozsirenou pusobnosti a Dobrovolne svazky obci). Oficialni vyhlaseni vitezu probehne v rijnu na veletrhu Invex. Informace o prubehu a vysledcich souteze budou zverejneny na webu casopisu http://www.mvcr.cz/vespra."

Ing. Ivana Jungova, redaktorka casopisu Verejna sprava