Drážní most v HlovciKostel sv. Martina - Masarykova ulicepamětní deska - revitalizace centra, foto: Petra NejedláSkalička v zimě

Veřejná dražba
[15.05.2012]

Veřejná dražba

Dne 30.05.2012 v 9:30 hod. proběhne na radnici ve Mšeně veřejná dražba – prodej movitých věcí, které jsou ve vlastnictví bývalé nájemkyně koupaliště ve Mšeně.
Veřejná dražba se bude konat na základě rozsudku Okresního soudu Mělník.
Jedná se o drobné věci z provozu restaurace - tácky, nádobí, popelníky, příbory, sklo apod. a dále např. plynový gril, chladicí box, mrazák, lednice, plynový sporák, regály, chlazení k výčepu, fritéza, párkovač, rychlovazné konvice atd.

Dále se bude dražit nepotřebný drobný majetek města (hlavně z  mateřské školy, jako např. radiátory, vnitřní prosklené dveře (80, 60) , elektrický kotel, osvětlovací tělesa a kryty apod.).