Černík (foto: O.Vokál)Náměstí Míru ve MšeněBoleslavská ulice a školaEvangelický kostel

Výsledky projednávání podnětů k novému územnímu plánu
[12.03.2012]

v níže přiloženém souboru se můžete dozvědět, jak byly vyhodnoceny jednotlivé požadavky soukromých vlastníků na změny využití území v souvislosti s připravovaným novým územním plánem města. Některé požadavky jsou zatím bezproblémové, o jiných bude třeba dále jednat a některé požadavky byly státními orgány označeny jako nepřijatelné (červeně). Tyto již nebudou zařazeny do další etapy tvorby ÚP.

Pokud ještě někdo má další podněty na změny, prosím doručte je do podatelny úřadu do konce dubna.

Podnety_po_projednani.doc (dokument MS Word)Podnety_po_projednani.doc (114.5 KB)