Historická listina z roku 1352 - více v kapitole HistorieVítejte ve MšeněVojtěchovŠkola

Svoz větví
[06.03.2012]

město nabízí zdarma svoz větví z prořezu Vašich zahrad, strání apod. Svážíme pouze štěpkovatelný a snadno naložitelný materiál, tedy skutečně celé větve listnatých stromů (případně smrku, borovice a modřínu), nikoli drobné zbytky po ostříhání stromů (vlky), keřů a okrasných jehličnanů, ani rákos apod. Podobný materiál se nedá štěpkovat a patří do kompostu či biopopelnice.

K zajištění svozu a k domluvě o způsobu uložení větví do doby svozu prosím kontaktujte pana V. Gurvaye na tel. čísle 604 823 935. Tato služba se týká všech částí města.