Radnice v ziměKlika, kostel sv. MartinaPamětní deska dr.J.Píče na radniciDrážní most v Hlovci

Uzávěra křižovatky Karlova-Masarykova-Mělnická
[02.03.2012]

v pondělí 5.3. od 8:00 bude uzavřena křižovatka ulic Karlova, Masarykova a Mělnická z důvodu zahájení III. etapy revitalizace centra města. Uzávěra potrvá zhruba do poloviny května. Objízdné trasy budou včas vyznačeny a povedou po místních komunikacích ulicemi Husova, Palackého, v opačném směru Palackého, Tyršova.

Pro vozy do 3,5 t, autobusy a vozidla IZS je možno používat ve směru na Mladou Boleslav a do východní části města ulice Zahradní a Jateckou.

Žádáme občany, aby na objízdných trasách neblokovali průjezd odstavenými vozidly a dodržovali zákonná ustanovení o šíři jízdních pruhů (3.5 metru v každém směru).

Děkuji za pochopení.

Schéma objízdné trasy :