Náměstí Míru panoramatickySkalní útvar PokličkyOlešnoKostel sv. Martina - Masarykova ulice

Rozloučení s V. Havlem
[20.12.2011]

v souvislosti se skonem pana prezidenta Václava Havla oznamuji, že kondolenční kniha je přístupná na mšenské radnici v obřadní síni od 10:00 dne 21.12. do 10:00 dne 23.12., vždy v pracovní době úřadu.

Soukromé kondolence lze zasílat na adresu Kanceláře Václava Havla, Voršilská 10, 110 00 Praha 1.

V pátek 23.12. proběhne od 8:00 zádušní mše v kostele sv. Martina ve Mšeně, v poledne se rozezní zvony - minutou ticha uctěme památku tohoto výjimečného občana.

Dále zveřejňuji sdělení faráře evangelického sboru ve Mšeně :

„Vážení přátelé, pokud by někdo z Vás chtěl uctít památku zemřelého  Václava Havla, může položit kytici nebo zapálit svíčku na ploše nad schody u vchodu do evangelického kostela ve Mšeně." Michal Šimek, farář evangelického sboru ve Mšeně.