ve čtvrtek 22.12. bude od časných ranních hodin zprůjezdněn průtah silnice II. třídy přes náměstí Míru. Prosím respektujte nové dopravní značení, které se v této souvislosti objeví podél průtahu. Zejména všechny řidiče žádám o dodržování vymezených parkovacích stání v Masarykově ulici, tj. o stání v podélných a šikmých pruzích, nikoli kolmo k vozovce. Průtah bude plně otevřen pro běžnou dopravu, tj. i pro autobusy, menší nákladní vozy a zejména pro vozy zimní údržby. Zajištění bezpečné a plynulé dopravy, zimní údržby a zásobování je prioritou.

Zároveň s otevřením průtahu se vrátí standardní dopravní režim do spodní části ulice Na Klůčku, tzn. bude jako dřív průjezdná pouze pro dopravní obsluhu - zejména pro obsluhu čistírny odpadních vod, svoz odpadu a pro majitele nemovitostí v tomto úseku. Semafor bude odstraněn a bude obnoveno původní značení.

Stavba revitalizace vstoupí do zimního útlumu, či přestávky, dle vývoje počasí. Ulice Jatecká bude po tuto dobu stále uzavřena pro automobily, dočasně bude pěší zónou, aby se v případě příznivého počasí dalo pracovat v uličce mezi kostelem a farou. S obnovením práce na chodnících a v ulici Na Skaličkách se počítá až v jarních měsících.

Děkuji za pochopení a trpělivost se stavbou.