Závěsný znakRadnice v ziměMěstské lázně po sezóněRadnice na náměstí Míru, foto: HN - René Volfík

Anketa - desatero problémů města
[01.12.2011]

výstupem z diskusního fóra ze dne 19.10.2011 je seznam 10 hlavních problémů města, který sestavili občané přítomní na setkání a obodovali jej svými hlasy. Za účelem ověření naléhavosti definovaných problémů a také jako možnost vyjádření pro ty, kteří se nemohli dostavit, publikujeme v Mšenských novinách i na těchto stránkách anketní dotazník. Budeme velmi rádi, pokud si dotazník stáhnete, vyplníte a odevzdáte na MěÚ v podatelně, knihovně, či vhodíte do schránky před úřadem do 12.12. včetně.

Anketní dotazník3.pdf (dokument Adobe PDF)Anketní dotazník.pdf (212.4 KB)

Jako další podpůrný nástroj lze využít i webovou anketu - zde s omezením na volbu jednoho nejpalčivějšího problému.

Záznamy z veřejných setkání naleznete na stránkách MA21.

Děkuji za Vaši aktivitu.