v souvislosti s nutností pokračovat stavebními pracemi i v úseku mezi náměstím a ulicí Masarykovou a s ohledem na potřebu zajištění bezpečnosti chodců, bude od 25.10. uzavřen průchod pro pěší přes staveniště v úseku mezi cukrárnou a obuví. Prosím používejte koridor pro chodce na opačné straně náměstí, tedy kolem pošty, hotelu a elektry. Radnice a cukrárna budou přístupné ve směru od pošty a v pracovní době také ze zadního traktu radnice, z Jatecké ulice. Po dobu této uzávěry (cca do konce listopadu) je možné ke zkrácení cesty používat průchod radnicí.

Děkuji za pochopení.

dnešním dnem (21.10.) dochází k dopravní změně v souvislosti s revitalizací centra města. V odpoledních hodinách budou umístěny semafory v ulici Na Klůčku (v chatové části) a v ulici Karlově a bude možno legálně projíždět ulicií Na Klůčku po dobu uzavření náměstí (cca do konce listopadu). Semafory budou přepínat ve velmi krátkém taktu (cca 1 min), aby se netvořily kolony v Karlově ulici, žádám řidiče o respektování této kyvadlové úpravy provozu.

Od pondělí 24.10. bude zrušen dočasný průjezd do ulice Na Skaličkách podél prodejny obuvi a elektry, místo toho bude umožněn příjezd přes stavbu ve směru od pošty, tedy z Boleslavské ulice.

Děkuji za pochopení.

Od pátku 16.9. (od ranních hodin) bude uzavřeno pro průjezd náměstí Míru, s výjimkou pruhu pro zásobování a přístup do ulice Na Skaličkách v části před obuví, elektrou a masnou. Přístup bude z ulice Masarykovy, která bude otevřena. Svoz TKO bude zajištěn na krajích uzavřeného úseku, žádám obyvatele přilehlých domů o přistavení odpadních nádob na jeden, nebo druhý konec uzávěry ve svozový den.

Ulicí Na Klůčku budou jezdit autobusy Kokořínského SOKu, aby se děti včas dostaly do školy (a ze školy). Žádám všechny motoristy, aby rozhodně nepoužívali tuto ulici v čase raní špičky 7:00-8:00 a v době odpoledního odjezdu školních autobusů 12-15:00 z důvodu bezpečnosti dětí.

Uzávěra bude trvat maximálně do listopadu, do zimy budou komunikace pro vozidla průjezdné.

V příštím týdnu začnou práce také v ulici Na Skaličkách, zatím pokládkou sítí veřejného osvětlení a rozhlasu, ulice bude nadále plně přístupná (vč. všech objektů).

Děkuji za pochopení a trpělivost se stavbou.