OlešnoVojtěchovOlešnoMasarykova škola ve Mšeně

Uzávěra Masarykovy ulice
[01.07.2011]

Realizace akce "Revitalizace historického jádra ve Mšeně" byla zahájena I. etapou
dne 11.7.2011. V průběhu této etapy, která potrvá do září, bude zcela uzavřena Masarykova ulice.

Objízdná trasa ve směru Mělník-Mladá Boleslav (a opačně) je vedena přes Lobeč a Vrátno.

Autobusy ČSAD budou ve směru do (a z) Mělníka využívat dočasnou zastávku v Mělnické ulici v prostoru před restaurací "Obecník". Ve směru do (a z) Mladé Boleslavi budou nadále jezdit na náměstí.

Autobusy firmy Kokořínský SOK budou i nadále zajíždět na náměstí.

Všechny obchodní provozovny v Masarykově ulici však zůstávají otevřeny a zásobování bude zajištěno. Podpořte je prosím v tomto těžkém období svými nákupy !

Podrobné informace o projektu jsou vytištěné k dispozici v IC a v prostorách úřadu.

Děkuji za pochopení.