Sousoší Immaculaty na nám. MíruPoklička z úpatíKlika, kostel sv. MartinaOsvětlení nám. Míru

Podněty k novému územnímu plánu
[27.04.2011]

začínáme připravovat nový územní plán města, včetně všech jeho částí. Od této chvíle
do 20. května bude probíhat sběr podnětů na změnu využití území v našich katastrech (Mšeno, Sedlec, Skramouš, Olešno). Můžete podávat podněty, které se týkají pozemků v soukromém vlastnictví, ale i na změny, které by se týkaly veřejných ploch a prostranství (ať již stávajících, či budoucích), nebo technické infrastruktury (stávající či budoucí).

Žádosti doručené od roku 2007 do této chvíle není třeba podávat znovu, budou projednány také. Pro své podněty prosím využijte připojený formulář, který vyjde také v Mšenských novinách a bude na těchto stránkách umístěn v kolonce Formuláře i pro budoucí použití. Doručovat lze osobně, poštou či (s elektronickým podpisem).

podnet_novy-UP.doc (dokument MS Word)podnet_novy-UP.doc 47.5 KB