SkramoušHistorická listina z roku 1352 - více v kapitole HistorieMěstský znak na radniciMasarykova škola ve Mšeně

Sportovec roku 2010 - anketa
[02.03.2011]

Rada města Mšena
vyhlašuje 4. ročník ankety
O nejlepšího sportovce roku 2010 Mšena a přilehlého regionu

Kategorie:
a) individuální sporty
b) kolektivní sporty.
Do ankety může kdokoli přihlásit sportovce libovolného věku ze školského obvodu ZŠ Mšeno, tj. obcí Mšeno, Kanina, Chorušice, Řepín, Nebužely, Kadlín, Stránka, Lobeč, Nosálov a Vrátno.
Přihlášený sportovec či kolektiv musí v uvedených obcích bydlet nebo sportovně působit.

Přihlášky lze zasílat poštou na adresu MěÚ Mšeno (nám. Míru 1, 277 35 Mšeno) v obálce nadepsané „Sportovec roku“, osobně tamtéž nebo do 23. 3. 2011 do 12:00 hod.

V přihlášce uveďte jméno sportovce (kolektivu), ročník narození (věkovou kategorii), druh sportu, ve kterém přihlášený vyniká a jeho nejlepší výsledky v uplynulém roce, název klubu, za který sportuje (případně místního klubu, kde sportovně vyrostl), dobu působení v daném sportovním odvětví, rekordy osobní či jiné, získané tituly a místa, kde jich dosáhl, případně další zajímavé podrobnosti. Uvítáme zaslání max. 3 fotografií ze sportovní činnosti nominovaných elektronickou cestou.

Podané přihlášky vyhodnotí Rada města Mšena.
Na slavnostním vyhlášení za účasti regionálního tisku v průběhu filmového festivalu "Expediční kamera" dne 2.4.2011 budou oceněni tři nejlepší v každé kategorii a obdrží drobné věcné dary a upomínkové předměty.

Rád bych touto cestou oslovil všechny podnikatele a starosty obcí z našeho regionu, aby vhodnou formou podpořili naše nejlepší sportovce a ocenili tak jejich tréninkové úsilí a dobrou propagaci našich obcí.

Sportu zdar!

starosta města Mšena