Náměstí Míru s radnicí a kostelem sv. Martina, foto: Petra NejedláMěstský znak na radniciNáměstí Míru ve MšeněBezdězy z Vrátenské hory (foto: J.Trevisan)

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Aktuality


Statistiky návštěvnosti těchto stránek
[02.07.2004] 

   Po půl roce provozu (z toho v lednu byl zkušební) vám předkládáme výběr ze statistik návštěvnosti serveru www.mestomseno.cz.

Návštěvnost dle domén 1. řádu   Zájem návštěvníků má zřetelně rostoucí trend a ustálil se na slušném denním průměru okolo jednoho sta návštěv. Z jiných čísel lze zase vyčíst, že lehce klesá počet denně přečtených stránek, avšak při stoupajícím počtu návštěv a míst, odkud se lidé na inernet připojují a z toho lze vyvodit, že velká část návštěvníků se opět na stránky vrací a již míří přímo za informacemi, které je zajímají. Na základě těchto čísel lze konstatovat, že "rozjezd" našeho webu byl úspěšný a budeme se dále snažit si přízeň návštěvníků zachovat. Stránky v nejbližší době neustrnou, máme celou řadu podnětů a rozdělané práce, takže je se nač těšit. Vše záleží na nasazení a časových možnostech dobrovolných tvůrců a přispěvatelů, do jejichž řad voláme i vás !

Návštěvnost - měsíční grafyNávštěvnost - měsíční souhrny a denní průměry

Vysvětlivky k statistice

Máme kolem třiceti odběratelů novinek do e-mailu.

Zajímavé jsou také údaje, co návštěvníci na našich stránkách nejčastěji vyhledávají pomocí vyhledávače a výsledky tohoto vyhledávání. Je patrné, že nejčastěji hledají výrazy spojené s ubytováním, sportem, zajímavostmi našeho kraje a také s Domovem seniorů.

Tabulka úspěšných hledání s nejčastějším výskytem

ubytování

49

kokořínsko

31

mšeno

29

sokol

28

kokořín

21

domov

17

fotbal

16

plochá

14

dráha

12

seniorů

12

důl

12

škola

11

důchodců

11

triatlon

11

bludiště

11

lázně

10

houska

10

hrad

9

město

8

mapa

8

pdk

8

kemp

8

Z následující tabulky také vyplývá, jaká je nejčastější chyba při používání vyhledávače - nepoužívání diakritiky (carky, hacky) a nečtení nápovědy vyhledávače, protože ten při neúspěšném vyhledávacím pokusu uživatele navádí, jak výsledek zlepšit. Vzhledem ke schopnostem použitého vyhledávače vám mohu vřele doporučit - používejte diakritiku a zadávejte celá slova.

Tabulka neúspěšných hledání s nejčastějším výskytem

test

10

reality

7

ubytovani

5

skola

5

hotely

5

fauna

5

lazne

4

vodné

3

malba

3

gh

3

laguna

3

bernstejn

3

Nenalezené výrazy pravidelně vyhodnocujeme a snažíme se doplňovat informace, které návštěvníci na našich stránkách nenacházejí.
Připravujeme ještě statistiku nejčastěji navštěvovaných stránek na tomto portálu.

Martin Mach
správce obsahu