Skalička v ziměPoklička z úpatíNáměstí Míru s radnicí a kostelem sv. Martina, foto: Petra Nejedlápamětní deska - revitalizace centra, foto: Petra Nejedlá

Svoz objemného odpadu
[11.10.2010]

na sobotu 20.11.2010 je opět zajištěn podzimní svoz objemného odpadu. V době od 8.00 do 15.00 hodin budou přistaveny dva kontejnery, a to proti restauraci Obecník a na Podolci u Černíku.
Prosíme, neodkládejte odpad na stanovištích, pokud tam nebudou kontejnery.
Odložit objemný odpad zdarma do kontejneru může občan, který předloží doklad o zaplacení poplatku za svoz TKO.
Do objemného odpadu patří např. nábytek, matrace, apod., nepatří tam pneumatiky, elektrospotřebiče, biodpad, komunální odpad apod.
Službu u kontejnerů budou mít naši pracovníci, kteří budou kontrolovat doklady a přijímat odkládaný odpad. Kdo nemá zaplacený poplatek za svoz TKO a chtěl by svůj objemný odpad zlikvidovat, musí tento odpad odvézt na skládku v době, kdy mají otevřeno a tam zaplatit. Upozorňujeme, že jiné druhy odpadu nemohou naši pracovníci přijmout.