Projekt MA 21 pro udržitelný rozvoj města Mšena
klíčová aktivita A – Veřejné osvětové kampaně (OK) / akce (OA)

Vyhlášení výtvarné soutěže na logo kampaně města Mšena na téma Den Země a město Mšeno

Město Mšeno se hlásí k mezinárodnímu svátku Den Země a zapojuje se do mezinárodní kampaně s tématy a aktivitami na ochranu přírody a životního prostředí.

Město Mšeno - člen Národní sítě zdravých měst
vyhlašuje výtvarnou soutěž
- na logo s tématem Den Země a město Mšeno,
- obrázky s tématem Den Země a město Mšeno.

Výtvarná soutěž na logo s tématem Den Země a město Mšeno
Soutěž je vyhlášena pro všechny věkové kategorie - předškolní děti, žáky MŠ Mšeno, žáky I. a II. stupně ZŠ Mšeno, děti a dospělé navštěvující ZUŠ Mšeno, mládež a dospělé obyvatele města Mšena.

Výtvarná soutěž na obrázky s tématem Den Země a město Mšeno
Soutěž je vyhlášena ve 4 kategoriích:
1. kategorie - předškolní děti,
2. kategorie - žáci I. stupně ZŠ Mšeno,
3. kategorie - žáci II. stupně ZŠ Mšeno,
4. kategorie - ostatní.

Návrh loga, prosíme, předejte ve formátu A3 nebo A4 na kartonu do 29. března 2010 na Městský úřad Mšeno.
Obrázek-pohlednici prosím předejte ve formátu A4 na kartonu do 29. března 2010 na Městský úřad Mšeno. Každá soutěžní práce musí být na rubu opatřena štítkem o velikosti 7 x 4 cm pouze se jménem autora/autorů.
Údaje o autorovi/autorech – jméno, adresa bydliště, věk, kontaktní telefon – předejte na samostatném listě. Vyhlášení vítězů proběhne v rámci mšenské osvětové kampaně Den Země 2010 ve dnech 19. – 25. 4. 2010 – konkrétní termín bude upřesněn.

Výtvarná soutěž je součástí projektu Místní agenda 21 pro udržitelný rozvoj města Mšena, který je financován z Revolvingového fondu MŽP.