SkramoušNáměstí Míru s radnicí a kostelem sv. Martina, foto: Petra NejedláObří hlava a žábaVítejte ve Mšeně

Svoz TKO
[13.01.2010]

pro svoz odpadu platí stejná pravidla a stejné ceny jako v posledních dvou letech.

Problém se objevil u 14denního svozu, který probíhá lichý kalendářní týden. Tento rok se však objevily kalendáře ve dvou verzích, některé označují tento týden jako lichý, jiné sudý. Z tohoto důvodu dnes některým občanům nebyl svezen odpad, neboť svozová firma považuje tento týden za sudý (jak je uvedeno ve většině kalendářů). Nesvezené nádoby sveze město zítra, tj. ve čtvrtek 14. 1. 2010.

Příští týden (od 18. 1. 2010) je tedy lichý (3.) a bude prováděn standardní svoz.

Děkuji za pochopení této nestandardní situace.