Obřadní síň radniceSkramoušVečer před kostelem sv. MartinaMěstské lázně - koupaliště

© 2019 VIZUS | webmaster

Cyklobusy Máchovým krajem
[22.06.2009]

Nový cyklobus Kokořínskem a Máchovým krajem budou moci o prázdninách využívat návštěvníci Doks, Dubé a Mšena. Tato tři města letos opět propojí místní dopravce pravidelnou víkendovou linkou, která má umožnit snadnější pohyb cyklistů i pěších turistů po tomto regionu. Malé mikrobusy Kokořínského SOKu, vybavené přívěsným vozíkem, pojmou na patnáct cestujících a stejný počet kol. Někteří návštěvníci pak budou moci využít i malý bonus - jízdenky je totiž možno využít jako slevový kupon na vybrané kulturní akce v uvedených městech.

Linka cyklobusu č. 250612 (dokument Adobe PDF)250612 vyjíždí již 26.června a bude každý pátek, sobotu a neděli pokračovat až do 6.září 2009.