Obří hlava a žábaRadnice v ziměOlešnoNáměstí Míru v noci

Pronájem restaurace na koupališti ve Mšeně
[03.04.2009]

Podmínky výběrového řízení na pronájem restaurace v areálu Městských lázní ve Mšeně

Podmínky výběrového řízení:
- minimální doba provozu restauračního zařízení je stanovena na období od 1.května do 30.září
- podmínkou je provoz restauračního zařízení s teplou kuchyní - nutností je také maximální využití restauračních prostor
- nájemní smlouva bude stanovena na dobu pěti let s opcí na dalších pět let
- minimální cena nájemného je 5.000,- Kč / měsíčně
- cena energií, vodného, stočného a dalších služeb není zahrnuta v základním nájmu
- nájemce je povinen uzavřít pojistnou smlouvu na škody způsobené třetím osobám (např. škody na budově, zařízení, vody v bazénu ..)
- nájemce musí akceptovat případná omezení, která vyplývají z pořádání kulturních a sportovních akcí v areálu koupaliště
- výběrové řízení bude provedeno obálkovou metodou, nejvyšší nabídce, při splnění stanovených podmínek.

Záměrem nájemce je vytvořit oázu klidu a dobrých služeb, svou kvalitou odpovídajících atmosféře a historickému prostředí městských lázní. Předpokládáme poskytování restauračních služeb i ve večerních hodinách, spojení s kulturními aktivitami je vítáno.

Přihlášky zasílejte do 30.04.2009 na adresu MěÚ Mšeno, nám. Míru 1, 277 35 Mšeno poštou nebo osobně v uzavřené obálce označené "Restaurace koupaliště".