Náměstí Míru panoramatickyHra světelVěž kostela sv. Martinavzor dlažby na náměstí Míru, foto: Petra Nejedlá

Poštovní známka s motivem Pokliček
[12.02.2009]

Na MěÚ je v prodeji filatelistická lahůdka - známka s motivem Pokliček. Byla vydána v roce 2006, dle předlohy A.Absolona vyryl M.Srb. U příležitosti 50. let ZUŠ Mšeno se připravuje výstava prací tohoto rytce, grafika a tvůrce známek, spojená s autogramiádou. Zakoupené známky Pokliček si budete moci nechat podepsat dne 13.6.2009 při akci s parními vlaky "Na Kokořínsko s párou" na výstavě v budově ZUŠ.

Známky jsou v prodeji po jedné, či v celém aršíku, v ceně nominální. V turistické sezóně budou v prodeji i v IC.