Radnice na náměstí Míru, foto: HN - René VolfíkHistorická listina z roku 1352 - více v kapitole HistorieBoleslavská ulice a školaBusta T.G.M. v parku před školou

Výzva k podání nabídek - dopravní značení
[05.12.2008]

Výzva k podání nabídek

Zadavatel: Město Mšeno
Předmět zakázky: Instalace svislého dopravního značení – IS23 a IS24b – na příjezdových komunikacích k turistickým cílům včetně návrhu k umístění a vyřízení příslušných administrativních povolení.
Turistický cíl „Městské lázně“- požadujeme umístit 4 dopr.zn. IS23 (na hlavních příjezdech do Mšena – od Dubé, Mělníka, Ml.Boleslavi – v obci Bezno, od Doks – v obci Okna) a cca 16 dopr.zn. IS24b na příslušných křižovatkách tak, aby dovedly turisty na místo.
Lhůta k podání nabídky se stanovuje: do 15.1.2009 do 15:00 hod. na adresu Městský úřad Mšeno, nám. Míru l, 277 35 Mšeno. Nabídky budou v uzavřených obálkách a označeny heslem „Dopravní značení“.
Termín realizace: březen – duben 2009
Kritéria hodnocení:
a) nabídková cena 80 %
b) reference 20 %

Možno projednat s místostarostou města panem Václavem Novákem – mobil 724178155, .
Zadavatel si vyhrazuje právo změnit, doplnit nebo upřesnit podmínky soutěže, zakázku města zrušit a právo neuzavřít smlouvu se žádným uchazečem.

V souladu s vnitř. předpisem města o zadávání zakázek malého rozsahu byly vyzvány 4 firmy. V případě zájmu jiných firem, je možno zasílat nabídky v souladu s touto výzvou.