Náměstí Míru panoramatickyOlešnoBezděz (foto: Zd. Bergl)Večerní kašna

Svoz objemného odpadu
[13.10.2008]

na sobotu 8.11.2008 jsme opět zajistili podzimní svoz objemného odpadu.
V době od 8.00 do 15.00 hodin budou přistaveny dva kontejnery, a to proti restauraci Obecník a na Podolci u Černíku.

Prosíme, neodkládejte odpad na stanovištích, pokud tam nebudou kontejnery. Odložit objemný odpad zdarma do kontejneru může občan, který předloží doklad o zaplacení poplatku za svoz TKO. Do objemného odpadu patří např. nábytek, matrace, apod., nepatří tam pneumatiky, elektrospotřebiče, biodpad, komunální odpad apod. Službu u kontejnerů budou mít naši pracovníci, kteří budou kontrolovat doklady a přijímat odkládaný odpad. Kdo nemá zaplacený poplatek za svoz TKO a chtěl by svůj objemný odpad zlikvidovat, musí tento odpad odvézt na skládku v době, kdy mají otevřeno a tam zaplatit. Upozorňujeme, že jiné druhy odpadu nemohou naši pracovníci přijmout.

Miluše Flíglová
tajemnice MěÚ Mšeno