Busta F.PalackéhoRájRadnice na náměstí Míru, foto: HN - René VolfíkPamětní deska dr.J.Píče na radnici

Hygienická opatření v Domově seniorů Mšeno
[24.09.2008]

Hygienická opatření.

Ředitelka Domova seniorů Mšeno vyhlašuje, vzhledem k epidemii žloutenky na území Středočeského kraje, zákaz návštěv v ubytovací části Domova seniorů Mšeno. Po dobu těchto opatření je možno uskutečnit návštěvy  klientů pouze v prostoru haly v přízemí objektu DSM.

Výše uvedená opatření jsou v DSM v platnosti ode dne 23. 9. 2008 do dne vyhlášení ústupu epidemie žloutenky  hlavním hygienikem ČR.

Mgr. et Bc. Blanka Dvorščíková, ředitelka DSM