Osvětlení nám. MíruSkalní útvar Žába, pod romanovskou hájovnouNáměstí Míru ve MšeněMěstská pečeť

Výzva k podání nabídek
[23.09.2008]

Výzva k podání nabídek

Město Mšeno vyhlašuje výzvu k podání nabídek na rekonstrukci vedení veřejného osvětlení v Sedlci.

Předmět:

V souběhu s akcí ČEZ distribuce ,a.s. která bude provádět  pokládku kabelů NV a NN v Sedlci,  provést rekonstrukci veřejného osvětlení a zabudování nových sloupů VO.

Termín zaslání nabídky :  10.10.2008

Termín realizace : do 31.12.2008 v koordinaci s pokládkou kabelů a postupem prací ČEZ distribuce,a.s.

Kritéria pro hodnocení:       cena         80%

reference  10%

záruka       10%

Projekt k nahlédnutí na MěÚ Mšeno u pí. Šestákové.

Uchazeči o zakázku města k nabídce doloží originál nebo úředně ověřenou kopii oprávnění k podnikání.

Zadavatel si vyhrazuje právo změnit, doplnit nebo upřesnit podmínky soutěže, zakázku města zrušit a právo neuzavřít smlouvu se žádným uchazečem.