SedlecKostel sv. Martina ve Mšeně, foto: Petra NejedláŠkolaVojtěchov

Výzva k podání nabídek
[23.09.2008]

Výzva k podání nabídek

Město Mšeno vyhlašuje výzvu k podání nabídek na instalaci solárního systému pro ohřev vody.

Předmět:

Provést instalaci solárního systému pro celoroční ohřev 2000 litrů TUV denně v DS Mšeno.

Jedná se o instalaci a dodávku 20 ks solárních vakuových trubicových kolektorů  na ploché části střechy DS Mšeno, 2 solárních zásobníkových ohřívačů o objemu 1000 litrů, tlakové expanzní nádoby, oběhového čerpadla, elektronické regulace, náhradního energetického zdroje, potrubí, armatur a dalších ovládacích komponentů dle projektové dokumentace.

Termín zaslání nabídky:      10.10.2008

Termín realizace:            do 30.11.2008

Kritéria pro hodnocení:       cena          70%

reference   15%

záruka       15%

Projektová dokumentace k nahlédnutí na MěÚ Mšeno u pí. Šestákové.

Uchazeči o zakázku města k nabídce doloží originál nebo úředně ověřenou kopii oprávnění k podnikání.

Zadavatel si vyhrazuje právo změnit, doplnit nebo upřesnit podmínky soutěže, zakázku města zrušit a právo neuzavřít smlouvu se žádným uchazečem.