OlešnoBusta F.PalackéhoSkramoušOlešno

Výzva k podání nabídek
[08.09.2008]

Město Mšeno vyhlašuje výzvu k podání nabídek na zavedení bezdrátového rozhlasu do Mšena, místní část Sedlec. Jednalo by se o 5 ks bezdrátových hlásičů, včetně zálohování s automatickým dobíjením, s tlakovým reproduktorem, s přijímací anténou. Bez napojení na IZS. Hlásiče budou přijímat signál s radiostanice Motorola CM340 (centrální jednotka umístěná ve Mšeně). Bližší informace na tel.čísle 315693121.

V souladu s vnitřním předpisem města o zadávání zakázek malého rozsahu byly vyzvány 3 firmy. V případě zájmu jiných firem je možno zasílat nabídky na adresu MěÚ Mšeno, nám. Míru 1, 277 35 Mšeno. Lhůta pro podání nabídek - do 19.9.2008

Zadavatel si vyhrazuje právo změnit, doplnit nebo upřesnit podmínky soutěže, zakázku města zrušit a právo neuzavřít smlouvu se žádným uchazečem.