Vítejte ve MšeněNáměstí Míru panoramatickySkalní útvar Žába, pod romanovskou hájovnouČerník (foto: O.Vokál)

Výzva k podání nabídek
[21.08.2008]

Město Mšeno vyhlašuje výzvu k podání nabídek na odkácení 13 ks akátů. Tři akáty na p.p.č. 3341/11 v k.ú. Mšeno a  deset akátů na p.p.č. 218/2 v k.ú. Skramouš. Akáty ohrožují majetek. Průměr stromů  je od 10 – 60 cm.

Případným  zájemcům je možné zaslat fotodokumentaci. Dále je možné telefonicky na čísle 315 693 121, 123 dohodnout schůzku namístě.

V souladu s vnitřním předpisem města o zadávání zakázek malého rozsahu byly vyzvány 3 firmy. V případě zájmu jiných firem je možno zasílat nabídky na adresu MěÚ Mšeno, nám. Míru 1, 277 35 Mšeno. Lhůta pro podání nabídek - do 1.9.2008.
Zadavatel si vyhrazuje právo změnit, doplnit nebo upřesnit podmínky soutěže, zakázku města zrušit a právo neuzavřít smlouvu se žádným uchazečem.