Domov seniorů (foto: M.Měšťan)Skalní kaplička v Boudecké rokliVítejte ve MšeněKlika, kostel sv. Martina

Svoz bioodpadu - pilotní projekt
[09.07.2008]

Město Mšeno připravilo ve spolupráci s firmou AVE CZ pilotní projekt svozu bioodpadu.

Svoz bioodpadu začne 16. července 2008 a bude probíhat do listopadu, svážet se bude jednou za 2 týdny v lichý týden (po svozu TKO). Pilotní projekt bude probíhat pouze na území Mšena (nikoli částí města).

Zájemci o svoz se mohou dostavit na finanční odbor k podpisu smlouvy o svozu a k zaplacení poplatku, následně jim bude zdarma poskytnuta speciální hnědá nádoba na odpad.

Ceny za službu (do konce listopadu t.r.):

• nádoba 120 l - Kč.224,- s DPH
  • nádoba 240 l - Kč.329,- s DPH

Do nádob lze odkládat: rostlinný odpad ze zahrad a kuchyní (nikoliv zbytky masa, kosti, oleje apod.).