Setkání rodáků a přátel města Mělníka 2008
Město Mělník zve všechny zájemce na již druhé Setkání rodáků a přátel města Mělníka 2008, které se uskuteční ve dnech 27.6. – 29.6.2008.
Od pátku bude probíhat na náměstí Míru jarmark a kulturní program – odpoledne i večer. Pro děti nebudou chybět ani pouťové atrakce.
V sobotu sveze zájemce po městě elektrický vyhlídkový vláček, velkou atrakcí hlavně pro děti bude parní vlak, který pojede několikrát za den na dvou trasách – první povede z mělnického nádraží do Liběchova a druhá do mělnického přístavu. Mělnické školy a školky připravily den otevřených dveří, otevřeny budou i památky, včetně věže chrámu sv. Petra a Pavla a studny.
Program na náměstí bude zahájen v 10:00 hodin,
ve 13:00 hodin začíná I. ročník mezinárodního festivalu malých dechovkových hudeb Mělnická polka.
Od 19:00 hodin vystoupí Viktor Sodoma a skupina MEFISTO.
Podrobný program na www.melnik.cz.