Busta T.G.M. v parku před školouBusta F.PalackéhoFaraonSousoší Immaculaty na nám. Míru

Výzva k podání nabídek oprava komunikace
[02.06.2008]

Město Mšeno vyhlašuje výzvu k podání nabídek na opravu povrchu komunikace v lokalitě Mšeno, část Sedlec. Jedná se o opravu povrchu komunikace na části p.p.č.  419 v k.ú. Sedlec u Mšena. Rozsah oprav -  vyspravení nerovností recyklátem, pokládka nového asfaltového povrchu o tloušťce 4-5 cm finišerem v délce 95 m a šířce 2,4 m.

Termín realizace:                           červenec – srpen 2008

Lhůta pro podání nabídek :              30. 6. 2008 do 17:00 hod.

Komunikaci je možné si osobně prohlédnout dne 16.6.2008 ve 15:00 hodin. Sraz u autobusové zastávky v Sedlci.

V případě zájmu své nabídky zasílejte na adresu MěÚ Mšeno, nám. Míru 1, 277 35 Mšeno.

Zadavatel si vyhrazuje právo změnit, doplnit nebo upřesnit podmínky soutěže, zakázku města zrušit a právo neuzavřít smlouvu se žádným uchazečem.