BrusnéPamátník mistra Jana Husa, foto: Petra NejedláVečer před kostelem sv. MartinaMasarykova škola ve Mšeně

Výzva k podání nabídek oprava komunikace
[02.06.2008]

Město Mšeno vyhlašuje výzvu k podání nabídek na opravu povrchu komunikace v části ulice Havlíčkova ve Mšeně, od křižovatky s ulicí Na Klůčku po ulici Boleslavskou – vyspravení nerovností, úprava vjezdů, výšková úprava 5 ks dešťových vpustí a 3 ks revizních šachet kanalizace, pokládka nového asfaltového povrchu o tloušťce 4 – 5 cm finišerem.
Plocha 1120 m2.

Termín realizace:                           červenec – srpen 2008-06-02

Lhůta pro podání nabídek :              30. 6. 2008 do 17:00 hod.

Komunikaci je možné si osobně prohlédnout dne 16.6.2008 ve 14:30 hodin. Sraz před budovou Policie ČR Mšeno.

V případě zájmu své nabídky zasílejte na adresu MěÚ Mšeno, nám. Míru 1, 277 35 Mšeno.

Zadavatel si vyhrazuje právo změnit, doplnit nebo upřesnit podmínky soutěže, zakázku města zrušit a právo neuzavřít smlouvu se žádným uchazečem.