vzor dlažby na náměstí Míru, foto: Petra NejedláBrusnéKostel sv. Martina ve Mšeně, foto: Petra NejedláOlešno

Svoz objemného odpadu
[15.04.2008]

Vážení občané, na sobotu 10.5.2008 jsme zajistili svoz objemného odpadu.

V době od 8.00 do 15.00 hodin budou přistaveny dva kontejnery, a to proti
restauraci Obecník a na Podolci u Černíku.

Prosíme, neodkládejte odpad na stanovištích, pokud tam nebudou kontejnery. Odložit objemný odpad zdarma do kontejneru může občan, který předloží doklad o zaplacení poplatku za svoz TKO. Do objemného odpadu patří např. nábytek, matrace, apod., nepatří tam pneumatiky, elektrospotřebiče, biodpad, komunální odpad apod.
Službu u kontejnerů budou mít naši pracovníci, kteří budou kontrolovat doklady a přijímat odkládaný odpad.
Kdo nemá zaplacený poplatek za svoz TKO a chtěl by svůj objemný odpad zlikvidovat, musí tento odpad odvézt na skládku v době, kdy mají otevřeno a tam zaplatit.
Upozorňujeme, že jiné druhy odpadu nemohou naši pracovníci přijmout