OlešnoInteriér kostela sv. MartinaMěstská pečeťRadnice v zimě

[14.04.2008]

Den Země oslavíme 20.4. úklidem přírody !  Zapojte se s námi do celosvětové akce Ukliďme svět (Clean Up th World) a pomozte přírodě kolem nás a tím i sobě.

Ve spolupráci s MěÚ Mšeno a Správou CHKO Kokořínsko budeme uklízet odpadky na Cinibulkově stezce a kolem silnice do Ráje, v Bílkách, v Debři a případně i dalších místech (dle počtu dobrovolníků). Pytle na odpad budou zajištěny. Doporučujeme pracovní rukavice, případně "napichovač" odpadků, světlé nebo přímo reflexní oblečení (práce kolem silnice).

Logo CUWSraz : 14:00 na hřišti v Debři

Večer táborák s opékáním vuřtů.

Pořadatel : TJ Sokol Mšeno

Podrobnosti o akci "Ukliďme svět" můžete nalézt na stránkách Českého svazu ochránců přírody, nebo jěště podrobněji v angličtině na stránkách CUW v Austrálii (tam hnutí vzniklo).