Obří hlava a žábaBusta T.G.M. v parku před školouŠkolaSedlec

Svoz objemného odpadu
[04.06.2007]

Vážení občané, město Mšeno zajistilo na sobotu 16. června 2007 svoz objemného odpadu. Kontejnery na objemný odpad budou umístěny od 8 do 11 hodin na stanovištích naproti restauraci Obecník a na Podolci u Černíku. Neodkládejte prosím odpad na stanovištích, pokud tam kontejnery nebudou. Odložení objemného odpadu bude umožněno proti kontrole zaplacení poplatku za svoz TKO na toto pololetí pracovníkem MěÚ a je bezplatné. Do objemného odpadu patří např. části nábytku, staré matrace, koberce atd., nikoli však pneumatiky, elektrospotřebiče, bioodpad, běžný komunální odpad z domácností apod. Prosím, nevozte nevhodné druhy odpadů, jejich uložení nebude umožněno.

Martin Mach, starosta