Bezdězy z Vrátenské hory (foto: J.Trevisan)Městské lázně po sezóněInteriér kostela sv. MartinaMěstský znak na radnici

Městská soutěž na prodej valníku
[23.04.2007]

Vyhlášení městské soutěže

Město Mšeno

se sídlem Mšeno, nám. Míru 1, PSČ: 277 35, IČO: 00237078, dále jen „vyhlašovatel“

vyhlašuje prostřednictvím Městského úřadu Mšeno

městskou soutěž na prodej valníku

Předmět soutěže :

Valník za traktor (typ "RM-4")

Vozidlo je v špatném technickém stavu - s poškozenými bočnicemi i podlahou, oprava nutná. Vozidlo se prodává s doklady. Rok výroby 1969, užitečná hmotnost 5000,- kg.

Podrobnosti o technickém stavu zájemcům sdělí pan Gurvay na telefonním čísle 604 823 935, je možné dohodnout prohlídku.

Soutěž probíhá obálkovou metodou – tj. nabídky podávejte v uzavřené obálce nadepsané „Soutěž - valník“ poštou nebo osobně v podatelně MěÚ nejpozději do 18.5.2007 do 12:00. Nabídka musí obsahovat nabídkovou cenu a kontakt na účastníka soutěže.

Nabídky vyhodnotí Rada města Mšena do konce měsíce května, jediným kritériem v soutěži je výše ceny (bude vybrána nejvyšší nabídka).

Ing. Martin Mach