Černík (foto: O.Vokál)OlešnoObří hlava a žábaSousoší panny Marie, foto: Petra Nejedlá

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Aktuality


Anketa o nejlepšího sportovce
[19.01.2007] 

Starosta města Mšena

vyhlašuje 0. ročník ankety

O nejlepšího sportovce roku 2006

Mšena a školského obvodu ZŠ Mšeno

Kategorie :

a)     individuální sporty

b)    kolektivní sporty

Do ankety může kdokoli přihlásit sportovce každého věku ze školského obvodu ZŠ Mšeno, tj. obcí Mšeno, Kanina, Chorušice, Řepín, Nebužely, Kadlín, Stránka, Lobeč, Nosálov a Vrátno. Přihlášený sportovec či kolektiv musí v uvedených obcích bydlet nebo sportovně působit. Přihlášky lze zasílat poštou na adresu MěÚ Mšeno (nám. Míru 1, 277 35 Mšeno) v obálce nadepsané „Sportovec roku“, osobně tamtéž, nebo elektronicky na e-mail do 15.2.2007. V přihlášce uvěďte jméno sportovce (kolektivu), ročník narození (věkovou kategorii), druh sportu ve kterém přihlášený vyniká a jeho nejlepší výsledky v roce 2006, název klubu za který sportuje (případně místního klubu, kde sportovně vyrostl), dobu působení v daném sportovním odvětví, rekordy osobní či jiné, získané tituly a místa, kde jich dosáhl, případně další zajímavé podrobnosti.

Podané přihlášky vyhodnotí komise jmenovaná starostou a složená z nezávislých sportovních odborníků z regionu. Na slavnostním vyhlášení za účasti regionálního tisku (termín a místo bude zveřejněno v únoru) budou oceněni tři nejlepší v každé kategorii a obdrží drobné věcné dary a upomínkové předměty.

Rád bych touto cestou oslovil všechny podnikatele a starosty obcí z našeho regionu, aby nějakou formou podpořili naše nejlepší sportovce a ocenili tak jejich tréninkové úsilí a dobrou propagaci našich obcí. Uvítám, pokud se se mnou v této věci spojíte buď elektronicky, nebo na telefonu 315 693 070, nebo ještě lépe osobně.

Sportu zdar !

Martin Mach
starosta města Mšena