RájMariánské sousoší na náměstí MíruNáměstí Míru s radnicí a kostelem sv. Martina, foto: Petra NejedláSedlec

Městská soutěž na prodej automobilu
[18.01.2007]

Vyhlášení městské soutěže

město Mšeno

se sídlem Mšeno, nám. Míru 1, PSČ: 277 35, IČO: 00237078, dále jen „vyhlašovatel“

vyhlašuje prostřednictvím Městského úřadu Mšeno

městskou soutěž na prodej automobilu na ND

Předmět soutěže :

Terénní vozidlo VAZ NIVA

Vozidlo bylo používáno v lese a je prorezavělé a s poškozeným motorem. Město prodává tento vůz na náhradní díly.

Podrobnosti o technickém stavu zájemcům sdělí pan Brunclík na telefonním čísle 736 670 210.

Prohlídku vozu lze dohodnout na městském úřadě (tel.: 315 693 123).

Soutěž probíhá obálkovou metodou – tj. nabídky podávejte v uzavřené obálce nadepsané „NIVA“ poštou nebo osobně v podatelně MěÚ nejpozději do 16.2.2007 do 12:00. Nabídka musí obsahovat nabídkovou cenu a kontakt na účastníka soutěže.

Nabídky vyhodnotí Rada města Mšena dne 21.2.2007, jediným kritériem v soutěži je výše ceny (bude vybrána nejvyšší nabídka).

Ing. Martin Mach