Náměstí Míru v nociVojtěchovKostel sv. Martina ve Mšeně, foto: Petra NejedláSkramouš

Výstupy z diskusního fóra
[29.12.2006]

Koncem listopadu se ve Mšeně konalo diskusní fórum zaměřené na rozvoj Mšena a okolí. Toto setkání bylo prvním krokem v procesu komunitního plánování (tj. plánování budoucnosti se zapojením široké veřejnosti) a také první krokem na cestě k Strategickému plánu rozvoje města Mšena. Další kroky budou následovat a budete o nich včas informováni. V přiloženém souboru naleznete jak vše probíhalo a k čemu jsme dospěli. Těším se na Vaše názory na dalším setkání !

SROP3-3-Mšeno-Výstupy z akce.doc (dokument MS Word)SROP3-3-Mšeno-Výstupy z akce.doc 740.0 KB