Vážení návštěvníci našich stránek,

dovolte, abychom Vám představili novou službu - bezplatnou soukromou inzerci. Tato rubrika se nachází v sekci Firmy, služby a je určena pro vkládání nekomerčních inzerátů pro region Kokořínska (např. různé nabídky finančních služeb či zázračných preparátů na cokoli sem nepatří). Inzerát dlouhý nejvíce 250 znaků můžete vložit do patřičného okna a po jeho potvrzení (odkaz Vám bude zaslán do Vaší e-mailové schránky) zde bude tento vystaven bezplatně po dobu 20 dnů. Pokud inzerát pozbude platnosti, můžete napsat správci, aby jej odstranil dříve. Vyhledávací stroj v této sekci prohledává pouze vložené inzeráty (nikoli celý web), takže pokud sháníte cihly, stačí zadat např. "cih" a objeví se Vám jen ty inzeráty, které tento výraz obsahují. E-mailová adresa zadaná do kontaktního okna musí mít platný formát - tj. cosi@cosi.xxx, kde xxx je platná doména prvního řádu. Rovněž zadaný telefonní kontakt (což je nepovinná položka) musí být číslo o 9-14 číslicích.

Nevhodná inzerce (např. komerční, vulgární apod.) bude mazána, při opakovaných pokusech o zneužití může být patřičná e-mailová adresa trvale blokována.

Ke komerční inzerci můžete využít stávajících rubrik Obchody, Služby, Výroba. Zároveň žádáme současné komerční inzerenty, aby uhradili poplatek pro tento rok do konce května, nejlépe panu Novákovi či panu Machovi. Od příštího roku bude poplatek splatný do konce března, nezaplacené inzeráty pak budou pozastaveny (resp. jejich zobrazování). Prosíme o aktivní přístup, ušetříte tím nám i sobě plno času. Prostředky získané placenou inzercí jsou využívány výhradně na podporu turistického ruchu v regionu (např. mzdy pro brigádníky v Infocentru v letní sezóně), nebo na rozšiřování těchto stránek. Pro inzerenty tak přinášejí vynaložené peníze dvojí pozitivní efekt - levnou a dostupnou reklamu s měřitelnou odezvou a zároveň příliv potenciálních zákazníků, jakožto výsledek rozvoje turistického ruchu. Na obrázku můžete vidět rostoucí návštěvnost našich stránek - od března již pravidelně dosahujeme přes 8 tisíc návštěv měsíčně.

Statistika návštěvnosti

správce obsahu webu