Náměstí Míru ve MšeněDrážní most v HlovciBrusnévzor dlažby na náměstí Míru, foto: Petra Nejedlá

Nová interaktivní mapa města a okolí
[22.12.2005]

Vážení přátelé,

město Mšeno připravilo pro příznivce našich stránek interaktivní digitální mapu Mšena a okolí, včetně možnosti vyhledávat čísla popisná, instituce a místopisné informace. V této mapě jsou kromě Mšena i všechny jeho části, dále i Příbohy, Libovice, Lobeč a části Nosálova, Kaniny a Jestřebice, včetně turistických informací. Mapa je výrazným vylepšením našich stránek a bude mít jistě pozitivní ohlas i mezi návštěvníky našeho kraje. Odkaz na mapu naleznete na více místech našeho webu - např. na domovské stránce dole, či v sekci Město Mšeno a i v sekci Informace pro turisty -> Mapy.

Technické informace - mapa je napsána v Javě, pro její správnou funkci musíte mít Javu povolenu ve Vašem prohlížeči. Uživatelé prohlížečů založených na Mozille musí mít nainstalován JRE 5.0 - možnost stažení ZDE (Sun) nebo zde (Slunečnice).

V případě potíží s mapou pište na níže uvedenou adresu.

Pěkné a klidné svátky !