OlešnoSkalní útvar Žába, pod romanovskou hájovnouObří hlava a žábaPamátník mistra Jana Husa, foto: Petra Nejedlá

Guttenberg stavebn� spole�nost - �len skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Anketní dotazník - "Desatero ..."
[20.09.2021]

Dne 13.09.2021 se uskutečnilo veřejné fórum „Desatero problémů města Mšena 2021“ (realizované v rámci projektu zaměřeného na zlepšování kvality života obyvatel a zapojení veřejnosti do rozvoje města).

V rámci setkání byl vypracován seznam témat, které občané nadnesli. V níže zveřejněném dotazníku můžete označit 3 z témat, která jsou dle vás nejpalčivější k řešení a dotazník na radnici odevzdat (v knihovně či podatelně)) do 27.9.2021.

Děkujeme.

MěÚ Mšeno

Anketní dotazník - Desatero 2021.odt (neznámý soubor)Anketní dotazník - Desatero 2021.odt