Základní škola v Řepíně slaví v sobotu 18.června 2005

výročí 100 let od založení

Srdečně zveme všechny bývalé i současné žáky a zaměstnance Základní školy v Řepíně na oslavy 100 let školy. Vítáni jsou i rodinní příslušníci a každý, koho řepínská škola jen malinko zajímá.

Program oslav:

dopoledne Den otevřených dveří ve škole (prohlídka budovy, výstavy týkající se historie školy a obce).

13,30 Slavnostní zahájení, vystoupení žáků ZŠ.

15,00 Varhanní koncert v kostele Panny Marie Vítězné na Řepíně u příležitosti 155 let od vysvěcení doprovodí zpěvem operní zpěvačka. Od rána bude v kostele zpřístupněna výstava fotografií z cest pátera Paseky po Ukrajině, Keni a Nikaragui.

15,45 Kulturní program na školní zahradě - slovem a hudbou provází Miloš Jíra se svou skupinou.

20,00 Taneční zábava v Řepínské sokolovně, hraje Trioband Tomáše Kindla.

Po celý den bude mimořádně zpřístupněn park řepínského zámku, před školou staročeský jarmark, na školní zahradě atrakce pro děti - nafukovací skákací hrad, grilování masa a občerstvení zajištěno.

Parkování automobilů v areálu zámeckého parku.

Srdečně zve OÚ Řepín.

Stránky obce - http://www.repin.cz.