OZNÁMENÍ
o vyhlášení výběrového řízení

Tajemník MěÚ Mšeno vyhlašuje v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů výběrové řízení na funkci úředníka / úřednice na dobu neurčitou:
Referenta na úseku územního plánování a stavebního řádu.
Místo výkonu práce:
Městský úřad Mšeno.
Charakteristika pozice:
Zajišťuje komplexní výkon svěřených činností v oblasti přenesené působnosti jako obecný stavební úřad II. stupně podle zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu včetně souvisejících předpisů na území správního obvodu MěÚ Mšeno, pověřeného úřadu.
Zajišťuje výkon přenesené působnosti v oblasti silničního správního úřadu pro město Mšeno.
Zajišťuje záležitosti odpadového hospodářství pro město Mšeno v samostatné působnosti.
Platové zařazení:
Platové ohodnocení v 10. platové třídě dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění, které činí 21.260 Kč – 31.240 Kč dle uznatelné praxe a zajímavý osobní příplatek po skončení zkušební doby.
Termín nástupu: 01.11.2020, případně dle dohody.
Předpoklady a požadavky:
Kvalifikační požadavky vzdělání a praxe splňuje fyzická osoba, která má:
a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru,
b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo
c) střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví.
Další:
- znalost práce na PC (kancelářský SW, internet, informační systémy veřejné správy, GIS)
- schopnost jednat s lidmi
- odolnost vůči stresu
- spolehlivost, časová flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, ochota celoživotního vzdělávání
- řidičský průkaz skupiny B.
Dále výhodou:
- praxe ve veřejné správě
- znalost problematiky stavebního zákona a dalších právních předpisů týkajících se předmětné oblasti
- znalost software VITA
- ZOZ při územním rozhodování a na úseku stavebního řádu a vyvlastnění.
Další předpoklady:
- státní občanství ČR, nebo cizí státní občanství s trvalým pobytem v ČR
- věk minimálně 18 let
- způsobilost k právním úkonům a bezúhonnost
- ovládání jednacího jazyka.
Zájemci o volné pracovní místo doručí na MěÚ Mšeno přihlášku s uvedením:
Jména a příjmení, titulu, data a místa narození, státní příslušnosti, místa trvalého pobytu, čísla OP, data a podpisu, telefonního spojení a prohlášení o souhlasu s využitím osobních údajů výhradně pro potřeby tohoto výběrového řízení.
K přihlášce se připojí doklady:
- strukturovaný životopis, výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Písemné přihlášky zasílejte v uzavřené obálce s označením názvu výběrového řízení, „neotvírat“ na adresu:
Městský úřad Mšeno, nám. Míru 1, 277 35 Mšeno.
Bližší informace podá PaedDr. Zdeněk Koudelka, tajemník MěÚ Mšeno, telefon 315693121.
Přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději 30.09.2020 do 11:30 hodin.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.

Vyvěšeno dne 04.09.2020
Současně zveřejněno na elektronické úřední desce