Klika, kostel sv. MartinaZávěsný znakSkalní útvar Žába, pod romanovskou hájovnouNáměstí Míru ve Mšeně

Nádoby na použitý olej
[12.08.2019]

sděluji, že jsme pořídili nové nádoby na sběr použitého rostlinného oleje, neboť původní od odpadové firmy se příliš neosvědčily. Do původních černých nádob s otvorem ve stěně "popelnice" již PET láhve s olejem nevhazujte a prosím používejte nádoby nové s otvorem ve víku.

Tyto nové nádoby stojí na původních místech na stanovištích na Podolci (Jezerní) a za kostelem a nově též v Palackého ul. a v Sedlci.

Do nádob odkládejte pouze použitý olej z kuchyně uzavřený v PET lahvích, rozhodně sem nepatří minerální oleje, ty je třeba odevzdat do sběrného dvora.