Připojování gravitačních přípojek kanalizace na řad v Sedlci

Vážení vlastníci nemovitostí,

nyní, po kolaudaci nového kanalizačního systému v obci přišel čas připojovat objekty. Po konzultaci s provozovatelem systému (Středočeské vodárny, a. s.) prosím dodržujte následující postup a pokyny:

• musí dojít k odpojení odpadních vod od stávajících žump, septiků,
  • je třeba si nechat tyto žumpy vyvézt (mít na to doklad), nelze odpadní vody přečerpat do kanalizace,
  • předem volat technika Středočeských vodáren pana Fuxu (tel. 602 174 593) a domluvit si s ním kontrolu přepojení odvodu odpadních vod do nové kanalizace ještě před záhozem potrubí,
  • pan Fuxa bude mít na Sedlec vyhrazené každé úterý,
  • s vlastníky pan Fuxa sepíše „Přihlášku k odvádění odpadních vod“ a následně s touto přihláškou si vlastníci uzavřou na Zákaznickém centru v Mělníku smlouvu na odvádění odpadních vod,
  • platí přísný zákaz napojování dešťových vod, odvodnění ploch aj. do splaškové kanalizace,
  • je třeba se řídit platným kanalizačním řádem pro město Mšeno, jelikož Sedlec bude vložen do tohoto kanalizačního řádu formou dodatku, k nalezení zde:

Dále upozorňujeme, že začala běžet roční lhůta pro přepojení pro ty z vás, kdo stojí o darování části přípojky na veřejném prostranství a revizní šachty od města. Lhůta trvá do konce září 2019.

Po přepojení a uzavření smlouvy s vodárnami, je třeba ještě požádat město o zřízení věcného břemene k části přípojky ležící na veřejných pozemcích. Geometrický plán k zřízení břemene pořídí město pro všechny přípojky.

Ing. Martin Mach