Vážení vlastníci objektů v Sedlci,

s potěšením mohu konstatovat, že se nám v posledním zářijovém týdnu podařilo zkolaudovat oba systémy kanalizace v Sedlci. Tedy splaškovou (gravitační i tlakovou část) a dešťovou. Od dnešního dne (1.10.2018) tedy běží roční lhůta pro připojení pro ty, kdo chtějí dostat od města darem část přípojky na veřejném prostranství a revizní šachtu, nebo čerpací jímku s příslušenstvím. Protože se městu podařilo získat na část stavby dotaci, kde je podmínka připojit 50 % objektů do 31.3.2019, prosím, abyste v připojování byli aktivní a podařilo se nám tento cíl splnit.

Návod, jak postupovat při připojování, zveřejníme v nejbližších dnech po domluvě s provozovatelem splaškové kanalizace, Středočeskými vodárnami, a. s..