Historická listina z roku 1352 - více v kapitole HistorieRájMěstské lázně po sezóněVojtěchov

Svoz objemného odpadu
[01.10.2018]

Mšeno – sobota 03.11.2018 od 8:00 do 14:00 hod.
budou přistaveny kontejnery na Podolci u Černíku
a v ulici Jatecké na prostranství proti č. p. 436

Sedlec – sobota 10.11.2018 od 8:00 do 12:00 hod.
bude přistaven kontejner na prostranství proti bývalé knihovně

Prosíme, neodkládejte odpad na stanovištích, pokud tam nebudou kontejnery.

Odložit objemný odpad zdarma do kontejneru může občan, který předloží doklad o zaplacení poplatku za svoz TKO. Do objemného odpadu patří např. nábytek, matrace apod., nepatří sem pneumatiky, elektrospotřebiče, biodpad, komunální odpad apod. Upozorňujeme, že jiné druhy odpadu nemůže služba u kontejnerů přijmout.

Službu u kontejnerů budou mít naši pracovníci, kteří budou kontrolovat doklady a přijímat odkládaný odpad. Ten, kdo nemá zaplacený poplatek za svoz TKO a chtěl by svůj objemný odpad zlikvidovat, musí tento odpad odvézt na skládku a za jeho odložení zaplatit.